U-21: Remis na początek

12

W sobotnim spotkaniu 1. kolejki IV ligi (gr. 1) Piast II Gliwice zremisował z Podlesianką Katowice 0-0.

Początek spotkania był bardzo wyrównany, a obie drużyny miały okazje do zdobycia bramki. Wraz z kolejnymi minutami inicjatywę przejął Piast. Świetną sytuację miał Gabriel Kirejczyk, który uderzył w sytuacji sam na sam, ale ostatecznie obrońca Podlesianki wybił piłkę z linii, zapogiegając utracie gola.

Druga połowa to dominacja Niebiesko-Czerwonych. Liczne sytuacje, do których dochodzili gliwiczanie nie były jednak wykorzystywane. Świetną okazję miała także Podlesianka, ale dobrą interwencją popisał się Karol Szymański. Ostatecznie, oba zespoły nie zdołały trafić do siatki, a spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.

W następnym spotkaniu rezerwy Piasta zmierzą się u siebie ze Szczakowianką Jaworzno. To starcie zaplanowane zostało na najbliższy wtorek, 15 sierpnia na godzinę 17:00.