U-21: Drugi mecz, drugi remis

15

We wtorkowym spotkaniu 2. kolejki IV ligi (gr. 1) Piast II Gliwice zremisował ze Szczakowianką Jaworzno 1-1 (0-1). Bramkę dla Niebiesko-Czerwonych zdobył Wojciech Kędziora.

Spotkanie rozpoczęło się pod dyktando drużyny Piasta, która stwarzała sobie dogodne okazje do strzelenia gola. Jednak to Szczakowianka niespodziewanie otworzyła wynik rywalizacji. Stało się to po rzucie karnym, który wykorzystał Szołtys. Niebiesko-Czerwoni mielie kilka okazji, ale przed przerwą nie zdołali doprowadzić do wyrównania.

Druga połowa rozpoczęła się po myśli gliwiczan. Błąd obrony Szczakowianki wykorzystał Wojciech Kędziora, który na boisko wszedł po przerwie. Od tego trafienia spotkanie wyrównało się. Obie ekipy miały sytuacje bramkowe, ale jak się później okazało, trafienie doświadczonego napastnika ustaliło wynik tego starcia.

W następnym spotkaniu Piast II Gliwice zagra na wyjeździe z Dramą Zbrosławice. To starcie zaplanowano na najbliższą sobotę, 19 sierpnia na godzinę 11:00.