KOLEJARZ STRÓŻE 0:1 PIAST GLIWICE

12

Wynik 0-1

93' KONIEC MECZU. Piast Wygrywa 1-0!
93' Gorąco pod polem karnym Piasta! Strzał z 16 metrów obok słupka. Jeszcze rożny dla Kolejarza
92' Zmian: Buryan za Zganiacza
91' Cichy upomniany żółtym kartonikiem
90' Gramy 3 minuty dłużej.
89' Zmiana: Matuszek za Rubena.
88' Druga żółta kartka dla Podgóra w konsekwencji czerwona - gramy w dziesiątkę. Podgór wybił piłkę po gwizdku.
87' Rubenwraca na boisko.
86' Na boisku leży Ruben. Powodem jest skócz lewej nogi
85' Tym razem piłka odbita przez mur
84' Znowu Ruben faulowany. 20 metrów od bramki przy piłce Podgór
83' Kolejarz ruszył do odrobienia straty. Rzut rożna ale piłka posłana za wysoko przez zawodnika gospodarzy.

78' Zmiana: Zawadzki za Cebulę

75' Ruben przedarł się lewą stroną, wyszedł sam na sam z bramakrzem i strzelił po krótkim słupku!

75' Gol Ruben!!!!

73' Znowu Cicman z prawej strony. Wywalczył rzut rożny
71' Pierwsza sytuacja Bzdęgi po wejściu na boisko. Cicman przedarł się prawym skrzydłem wycofał do Bzdęgi, który strzelił nad bramką z 16 metrów
69’ Zmiana w zespole Piasta. Wchodzi Bzdęga, schodzi Kędziora. Obrońcy Kolejarza nie dali dzisiaj pograć Kediemu.
69' Strzały nie wychodzą dzisiaj Podgórowi. Kolejna próba znów obok bramki.
67' Na szczęście zawodnik Kolejarza w prosto w mur
67' Fauluje Krzycki na 20 metrze.

66' Zmiana: Zawiślan za Gryźlaka
62' Ajj rożny dla Piasta. Spore zamieszanie w polu karnym po wrzutce Podgóra. Ruben trafia z woleja w obrońcę Kolejarza.
55' Szybki aut wykonany przez Bodziocha. Do piłki z lewej strony doszedł Ruben, który podał piłkę Podgórskiemu. Strzał Podgóra z 21 metrów niecelny.
53' Dużo start jednej i drugiej drużyny w środkowej częsci boiska.
48' Żółta kartka dla Nianie po faulu na Rubenie

46' Drużyny przystępują bez zmian do drugiej części spotkania

Po pierwszej częsci spotkania wynik bezbramkowy. Bliżej strzelenia bramki była drużyna Kolejarza Stróże. Z 9 metrów przestrzelił Cebula, który miał przed sobą pustą bramkę. Piłkarze Piasta próbowali się odgryźć ale po strzale Tomka Podgórskiego z rzutu wolnego, świetnie obronił piłkę Lisak. Żadna z drużyn nie narzuciła swojego stylu gry drużynie przeciwnej. Remis jak na razie jest sprawiedliwym wynikiem.

Koniec 1 połowy

45' Żółta kartka dla Matrasa

44' Kędziora postraszył Lisaka, który próbował przyjąć piłkę w polu karnym. Lisak szybko się jednak zorientował i wybił piłkę

40' Matras dobrzę pokrył w polu karnym Chrapka i nie pozwolił oddać mu strzału.
36' Świetny strzał nad murem ale Lisak paruje do boku!
36' Ruben faulowany 25 metrów od bramki Lisaka. Przy piłce Podgórski
33' Stałe fragmenty wychodzą dzisiaj Tomkowi Podgórskiemu.  Matras główkuje ale prosto w ręce Lisaka
31' Żółta kartka dla Podgórskiego za próbę wymuszenia rzutu karnego.
29' Ależ sytuacja Kolejarza! Lewa stroną przedarł się zawodnik Kolejarza, wystawił piłkę Cebuli, który nie strzela do pustej bramki z 9 metrów!
28' Kędziora nie przeciął piłki, która szła wzdłuż bramki Kolejarza! Szkoda.
26' W odpowiedzi strzał Cebuli. Bez problemu Trela.
25' Kolejna dobra wrzutka Podgórskiego. Matras doszedł do piłki ale przeszkadzał mu obrońca Kolejarza.
24' Pierwsza zmiana w Kolejarzu. Schodzi Kowalczyk za niego Mężyk. Prawdopodbnie zawodnik gospodarzy nabawił się jakiegoś urazu.
23' Strzał Podgórskiego obok słupka
19' Pierwsza naprawdę dobra sytuacja gospodarzy. Z 11 metrów główką minimalnie przestrzelił zawodnik Kolejarza.
16' 40 metrowe podanie do Kowalczyka. Klepczyński miał problem z dogonieniem zawodnika Kolejarza ale wybił piłkę na róg.
12' Pierwszy strzał Kolejarza. Słaby strzał w wykonaniu Kowalczyka.
11' Ruben w dobrej sytuacji ale blokowany przez zawodnika Kolejarza na 12 metrze!
10' Zganiacz do Kędziory na lewe skrzydło ale Kędi traci piłkę w polu karnym
8' Rożny dla gospodarzy. Zamieszanie wyjaśnia Krzycki
5' Pierwsze minuty dla Piasta. !00% sytuacji na razie brak. Piast często przedziera się bokami.
4' Dobra wrzutka Podgórskiego ale nikt nie potrafił sięgnąć piłki
3' Faul dla Piasta 30 metrów od bramki Kolejarza.
1'Mecz rozpoczeli gospodarze.

Kolejarz na biało, Piast na czerwono. Drużyny wychodzą na boisko.

Do rozpoczęcia meczu pozstało jeszcze 15 minut. Pogoda w Stróżach jak na razie słoneczna. W bramce debiutuje dzisiaj w meczu ligowym Dariusz Trela. Oby nie miał za dużo pracy między słupkami. Na ławce rezerwowych jest Marcin Korbecki, który obchodzi dzisiaj 21 urodziny.