Fornalik: Chcemy potwierdzić
dobrą formę

dowiedz się więcej

Sokołowski: Przy Okrzei
czujemy się mocni

dowiedz się więcej

Karnety
w niższych cenach!

dowiedz się więcej
Z klubu

Dzięki karnetowi wiesz pierwszy!

14.01.2019 18:10:00
Dzięki karnetowi wiesz pierwszy!
28 stycznia ruszyła otwarta sprzedaż karnetów na II część sezonu oraz rundę finałową Lotto Ekstraklasy 2018/2019! Klub - chcąc docenić wiernych kibiców, którzy są razem z drużyną i wspierają piłkarzy swoim dopingiem - wprowadza dodatkowe udogodnienia dla posiadaczy karnetów (FORMULARZ PONIŻEJ).
 
Zakup karnetu to nie tylko abonament na oglądanie meczów Piasta Gliwice na żywo. To emocje przeżywane na stadionie wraz z bliskimi i znajomymi, a także oszczędność czasu i pieniędzy!
 
Jakie konkretnie korzyści płyną z posiadania karnetu Piasta Gliwice? 
Możliwość obejrzenia każdego spotkania Piasta 
Stałe miejsce na stadionie miejskim w Gliwicach,
Oszczędność pieniędzy (przynajmniej dwa mecze „za darmo” przy przedłużeniu),
Niższa cena w porównaniu z ceną pojedynczych biletów na poszczególne mecze (cennik meczów TOP nie obowiązuje karnetowiczów),
Oszczędność czasu i uniknięcie kolejek do kas,
Zniżki w Oficjalnym Sklepie Kibica na kalendarze (duży 30 zł, mały 25 zł, dziecięcy 10 zł, biurkowy 7zł) oraz specjalne cykliczne zniżki,
Eventy i konkursy dla karnetowiczów,
 
OPCJONALNIE
Każdy karnetowicz ma możliwość skorzystania ze specjalnego programu Klubu, który umożliwia informowanie kibiców o najważniejszych wydarzeniach związanych z Piastem Gliwice. Aby wziąć udział w programie „Dzięki karnetowi wiesz pierwszy” należy uzupełnić formularz z danymi dostępny poniżej lub w punktach stacjonarnych.


Zakończyła się zamknięta sprzedaż karnetów, w której abonamenty na mecze Piasta będą mogły nabyć wyłącznie osoby przedłużające swoje miejsce z pierwszej części sezonu zasadniczego. 28 stycznia została uruchomiona sprzedaż otwarta dla wszystkich kibiców. Szczegółowy cennik karnetów oraz harmonogram sprzedaży prezentujemy w postaci grafik: Sprzedaż karnetów w cenach podanych poniżej potrwa do meczu z Lechem Poznań w ramach 22. kolejki Lotto Ekstraklasy.
GKS Piast SA
wróć do listy

Sponsorzy i partnerzy

Sponsorzy strategiczni
Złoty sponsor
Srebrny sponsor
Brązowy sponsor
Partnerzy