Kup bilet na mecz
z Wisłą Płock!

dowiedz się więcej

Badia: Krok po kroku

dowiedz się więcej
Z klubu

Czterech zawodników odchodzi z Piasta

29.06.2018 19:07:00
Czterech zawodników odchodzi z Piasta

Informujemy, że Martin Bukata, Adam Mójta, Dario Rugasević i Mateusz Szczepaniak w przyszłym sezonie nie będą reprezentowali barw Piasta Gliwice.

- Martinowi Bukacie została zaproponowana podwyżka, ale zawodnik odrzucił naszą propozycję nowej umowy. Z kolei wygasające z końcem czerwca kontrakty Adama Mójty i Dario Rugasevicia nie zostaną przedłużone. Kończy się również wypożyczenie Mateusza Szczepaniaka, który tym samym wróci do Cracovii - powiedział Bogdan Wilk, dyrektor sportowy Piasta.

Martin Bukata trafił do Piasta w 2016 roku z FV VSS Kosice. Od tego czasu w barwach Niebiesko-Czerwonych rozegrał łącznie 65 spotkań, w których zdobył sześć bramek oraz zanotował trzy asysty.

Adam Mójta oraz Dario Rugasević dołączyli do Piasta w 2017 roku. Pierwszy z nich wystąpił w gliwickim klubie w 11 meczach, z kolei Chorwat w dziesięciu.

Natomiast Mateusz Szczepaniak zasilił Niebiesko-Czerwonych w styczniu tego roku. W Piaście rozegrał 14 spotkań, w których strzelił trzy gole oraz zaliczył jedną asystę.

Wszystkim zawodnikom dziękujemy za grę w barwach Niebiesko-Czerwonych oraz życzymy powodzenia w dalszej karierze!

GKS Piast SA 

wróć do listy

Sponsorzy i partnerzy

Sponsorzy strategiczni
Partnerzy techniczni
Złoty sponsor
Srebrny sponsor
Brązowy sponsor
Partnerzy