Cennik karnetów 2018/2019

dowiedz się więcej

Praca na zgrupowaniu

dowiedz się więcej

Kadra Piasta na
zgrupowanie we Wronkach

dowiedz się więcej

Znamy pełny
plan sparingów

dowiedz się więcej

MŁODZIEŻ

U-17 (2001)

SEZON 2017/18:
I LIGA WOJEWÓDZKA JUNIORÓW MŁODSZYCH:




KADRA:
Bartosz Baron, Szymon Ciesielski, Krzysztof Dankowski, Tomasz Grenda, Krzysztof Grzegorz, Bartłomiej Jelonek, Wojciech Kamiński, Kacper Kaszewski, Bartosz Kuc, Jakub Lubszczyk, Mikołaj Łabojko, Piotr Łuba, Patryk Małyszka, Rafał Mazur, Adam Momot, Alan Mrozik, Denis Oracz, Jakub Par, Kamil Pawlik, Marek Pieczka, Krzysztof Pieszek, Michał Rakowiecki, Michał Seget, Dawid Stańczyk, Sebastian Sujecki, Mateusz Walkowiak, Karol Wieczorek, Oskar Wolny, Szymon Zaczkowski, Kamil Zerzoń.

SZTAB SZKOLENIOWY:
I trener: Radosław Boczek (radoslaw.boczek@piast-gliwice.eu), II trener: Marcin Wroński (tel: 512 695 955, trener bramkarzy: Mateusz Wójcik (tel: 781 286 727, mateusz.wojcik@piast-gliwice.eu), kierownik: Bogusław Nazarkiewicz (tel: 500 045 756).
______________________
TABELA

TERMINARZ:

1. kolejka:
Piast Gliwice - Rozwój Katowice 1-2 (0-2)
0-1 - Marchewka, 1 min.
0-2 - Marchewka, 35 min.
1-2 - Zerzoń, 67 min.

2. kolejka:
BBTS Podbeskidzie - Piast Gliwice 4-1 (2-1)
1-0 - Bieroński, 4 min,
1-1 - Rakowiecki, 20 min.
2-1 - Dziadkowiec, 23 min.
3-1 - Gąsiorek, 55 min.
4-1 - Szendzielorz, 65 min.

3. kolejka:
Gwarek Zabrze - Piast Gliwice 1-2 (0-1)
0-1 - Pilch, 38 min.
0-2 - Wolny, 53 min. 
1-2 - Tarka, 80 min.

4. kolejka:
Piast Gliwice - Ruch Chorzów 3-0 (0-0)
1-0 - Sulma, 47 min.
2-0 - Rakowiecki, 55 min.
3-0 - Wolny, 65 min.

5. kolejka:
Tyski Sport - Piast Gliwice 1-4 (0-3)
0-1 - Smoleń, 7 min.
0-2 - Rakowiecki, 21 min.
0-3 - Rakowiecki, 37 min.
1-3 - Trzcionka, 54 min.
1-4 - Rakowiecki, 74 min.

6. kolejka:
Piast Gliwice - Zagłębie Sosnowiec 1-3 (1-1)
1-0 - Grzegorz, 9 min.
1-1 - Lipkiewicz, 34 min.
1-2 - Popczyk, 57 min.
1-3 - Lipkiewicz, 71 min.  

7. kolejka:
BTS Rekord Bielsko-Biała - Piast Gliwice 1-2 (1-1)
0-1 - Pilch, 20 min.
1-1 - Kozina, 25 min.
1-2 - Grzegorz, 70 min.

8. kolejka:
Rozwój Katowice - Piast Gliwice 0-3 (0-1)
0-1 - Kamiński, 34 min.
0-2 - Rakowiecki, 72 min.
0-3 - Łabojko, 74 min.(k.)

9. kolejka:
Piast Gliwice - BBTS Podbeskidzie 2-1 (2-0)
1-0 - Grzegorz, 13 min.
2-0 - Sulma, 23 min.
2-1 - Mizera, 58 min.

10. kolejka:
Piast Gliwice - Gwarek Zabrze 3-2 (1-1)
1-0 - Zerzoń, 15 min.
1-1 - Szczęsny, 36 min.
2-1 - Sulma, 50 min.
2-2 - Szczęsny, 53 min.(k.)
3-2 - Kamiński, 58 min.

11. kolejka:
Ruch Chorzów - Piast Gliwice 0-2 (0-2)
0-1 - Seget, 9 min.
0-2 - Sulma, 17 min.

12. kolejka:
Piast Gliwice - Tyski Sport 0-1 (0-1)
0-1 - Stachunia, 37 min.

13. kolejka:
Zagłębie Sosnowiec - Piast Gliwice 1-1 (0-0)
0-1 - Kamiński, 63 min.
1-1 - Gajos, 68 min.

14. kolejka:
Piast Gliwice - BTS Rekord Bielsko-Biała 4-3 (1-2)
0-1 - Kozina, 7 min.
1-1 - Rakowiecki, 15 min.
1-2 - Kozina, 40+1 min.
2-2 - Kuc, 66 min.
3-2 - Grzegorz, 70 min.
4-2 - Kuc, 79 min.
4-3 - Tatarczuch, 80+3 min.
______________________

Sponsorzy i partnerzy

Sponsorzy strategiczni
Partnerzy techniczni
Złoty sponsor
Srebrny sponsor
Brązowy sponsor
Partnerzy