Cennik karnetów 2018/2019

dowiedz się więcej

Praca na zgrupowaniu

dowiedz się więcej

Kadra Piasta na
zgrupowanie we Wronkach

dowiedz się więcej

Znamy pełny
plan sparingów

dowiedz się więcej

MŁODZIEŻ

U-15 II (2003)

SEZON 2017/18:
III LIGA WOJEWÓDZKA TRAMPKARZY (ZABRZE-BYTOM GR. 1):



______________________
KADRA:
Leon Bertolin, Igor Buchta, Jakub Cetera, Mateusz Czub, Mateusz Dziarmaga, Maciej Dziendziel, Robert Garbas, Patryk Góra, Tadeusz Grabowski, Jakub Gronowski, Bartosz Harazim, Jakub Huwer, Dominik Ira, Oskar Kacan, Wiktor Kaczkiewicz, Dawid Kamiński, Marek Kostrzewski, Jan Krzemień, Adam Migus, Szymon Radecki, Piotr Sekuła, Michał Serwinowski, Piotr Sobczyk, Bartosz Sroka, Dominik Świetlicki, Tomasz Tomasik, Mariusz Wanglorz, Mateusz Wawruch, Mateusz Wiewiórka, Igor Ziembicki.

SZTAB SZKOLENIOWY:
I trener:
Dawid Cholewa (tel: 501 161 644), II trener: Maciej Wroński (tel: 502 009 834), trener bramkarzy: Mateusz Wójcik (mateusz.wojcik@piast-gliwice.eu, tel: 781 286 727), kierownik: Janusz Wroński (tel: 728 377 047).
______________________
TABELA

TERMINARZ:

1. kolejka:
Concordia Knurów - Piast II Gliwice 2-1 (0-1)
0-1 - Wala, 5 min.
1-1 - Pająk, 45 min.
2-1 - Burzec, 52 min.

2. kolejka:
Akademia Pyskowice - Piast II Gliwice 6-1 (4-0)
1-0 - Bielecki, 7 min.
2-0 - Renka, 11 min.
3-0 - Renka, 12 min.
4-0 - Bartniczek, 31 min.
5-0 - Niemczynowski, 45 min.
6-0 - Błaszczyk, 48 min.
6-1 - Sekuła, 57 min.

3. kolejka:
Piast II Gliwice - Ruch Radzionków 0-3 (0-1)
0-1 - Krzemień, 4 min.(sam.)
0-2 - Banysch, 66 min.
0-3 - Banysch, 69 min.

4. kolejka:
MSPN Górnik Zabrze - Piast II Gliwice 3-0 (1-0)
1-0 - Ressel, 35 min.
2-0 - Ressel, 41 min.
3-0 - Przybylski, 60 min.

5. kolejka:
Piast II Gliwice - Bytomski Sport 0-4 (0-2)
0-1 - Puchała, 8 min.
0-2 - Puchała, 27 min.
0-3 - Fornalczyk, 36 min.
0-4 - Szczypiński, 68 min.

6. kolejka:
Piast II Gliwice - LKS Piast Ożarowice 3-0 (0-0)
1-0 - Tomasik, 40 min.
2-0 - Wanglorz, 63 min.
3-0 - Sroka, 67 min.

7. kolejka:
KS Bojków - Piast II Gliwice 2-0
(1-0)
1-0 - Zmysłowski, 10 min.
2-0 - Stećko, 55 min.

8. kolejka:
Piast II Gliwice - Concordia Knurów 1-2 (1-1)
0-1 - Burzec, 8 min.
1-1 - Kaczkiewicz, 30 min.
1-2 - Burzec, 52 min.

9. kolejka:
Piast II Gliwice - Akademia Pyskowice 1-3 (1-2)
0-1 - Eksner, 7 min.
1-1 - Tasikas-Lech, 29 min.
1-2 - Eksner, 65 min.
1-3 - Błaszczyk, 65 min.

10. kolejka:
Ruch Radzionków - Piast II Gliwice 2-1 (1-1)
0-1 - Góra, 1 min.
1-1 - Banysch, 6 min.
2-1 - Żydek, 66 min.

11. kolejka:
Piast II Gliwice - MSPN Górnik Zabrze 5-0 (2-0)
1-0 - Sroka, 22 min.
2-0 - Cetera, 26 min.
3-0 - Harazim, 40 min.
4-0 - Dziarmaga, 45 min.
5-0 - Sroka, 70 min.

12. kolejka:
Bytomski Sport - Piast II Gliwice 1-0 (0-0)
1-0 - Cieślik, 42 min.

13. kolejka:
LKS Piast Ożarowice - Piast II Gliwice

14. kolejka:
Piast II Gliwice - KS Bojków
______________________

Sponsorzy i partnerzy

Sponsorzy strategiczni
Partnerzy techniczni
Złoty sponsor
Srebrny sponsor
Brązowy sponsor
Partnerzy