Piast - Zagłębie L. 1-0.
Heroiczne zwycięstwo!

dowiedz się więcej

Sprzedaż biletów i pakietów
na rundę finałową!

dowiedz się więcej

Akademia

U-14 - C2

SEZON 2018 (JESIEŃ)
II LIGA WOJEWÓDZKA TRAMPKARZY MŁODSZYCH (GR. PÓŁNOCNA)



KADRA:
Szymon Gapiński, Marek Górecki, Miłosz Jabłoński, Jakub Janiszewski, Jakub Jurczyga, Filip Kubica, Jakub Kwiatkowski, Kamil Mazur, Krzysztof Migoń, Maciej Molatta, Bartłomiej Orlikowski, Tomasz Potrzebowski, Dawid Rajko, Igor Rybak, Piotr Sokalla, Kacper Sosnowski, Maciej Szlachta, Oliwier Śledziński, Filip Święcicki, Kuba Urban, Mateusz Wanat, Szymon Wanat, Paweł Żak.

SZTAB SZKOLENIOWY:
Trener: Marek Ryszczyk, II trener: Rafał Jaskóła.


TERMINARZ:
1. kolejka:
SSR APN Knurów - Piast II Gliwice 2-3
(1-0)
1-0 - Mączka, 5 min.
1-1 - Bernatek, 55 min.
2-1 - Sałapatek, 67 min.
2-2 - Urban, 68 min.
2-3 - Bernatek, 90+2 min.

2. kolejka: 
Piast II Gliwice - Raków Częstochowa 4-0
(3-0)
1-0 - Bernatek, 20 min.
2-0 - Orlikowski, 34 min.
3-0 - Rybak, 40 min.
4-0 - Bernatek, 50 min.

3. kolejka:
Zagłębie Sosnowiec - Piast II Gliwice 6-2
(5-0)
1-0 - Igor Dziedzic, 20 min.
2-0 - Kulawiak, 25 min.
3-0 - Dziedzic, 33 min.
4-0 - Dziedzic, 39 min.
5-0 - Kulawiak, 45 min.
6-0 - Sraga, 54 min.
6-1 - Żak, 68 min.
6-2 - Kwiatkowski, 71 min.

4. kolejka:
Piast II Gliwice - Siódemka Tychy 3-0 (walkower)

5. kolejka:
Bytomski Sport - Piast II Gliwice
(13.04)

6. kolejka:
Piast II Gliwice - GKS Gieksa Katowice
(24.04)

7. kolejka:
Ruch Radzionków - Piast II Gliwice
(27.04)

8. kolejka:
Piast II Gliwice - SSR APN Knurów
(04.05)

9. kolejka:
Raków Częstochowa - Piast II Gliwice
(11.05)

10. kolejka:
Piast II Gliwice - Zagłębie Sosnowiec
(18.05)

11. kolejka:
Siódemka Tychy - Piast II Gliwice
(25.05)

12. kolejka:
Piast II Gliwice - Bytomski Sport
(01.06)

13. kolejka:
GKS Gieksa Katowice - Piast II Gliwice
(08.06)

14. kolejka:
Piast II Gliwice - Ruch Radzionków
(15.06)

Sponsorzy i partnerzy

Sponsorzy strategiczni
Partnerzy techniczni
Złoty sponsor
Srebrny sponsor
Brązowy sponsor
Partnerzy