Cennik karnetów 2018/2019

dowiedz się więcej

Praca na zgrupowaniu

dowiedz się więcej

Kadra Piasta na
zgrupowanie we Wronkach

dowiedz się więcej

Znamy pełny
plan sparingów

dowiedz się więcej

II ZESPÓŁ

TERMINARZ

SEZON 2017/18:
HAIZ IV LIGA (GRUPA ŚLĄSKA 1):

TABELA:


1. kolejka (12-13 sierpnia):
Śląsk Świętochłowice - Piast II Gliwice 2-2 (1-1)
1-0 - Bartos, 8 min.
1-1 - Czapla, 30 min.
2-1 - Lesik, 87 min.
2-2 - Szeliga, 90+3 min.

2. kolejka (19-20 sierpnia):
Piast II Gliwice - Sparta Lubliniec 8-4 (4-2)
1-0 - Jonda, 2 min.
1-1 - Borowiec, 11 min.
1-2 - Borowiec, 15 min.
2-2 - Blaszke, 19 min.
3-2 - Spende, 26 min.
4-2 - Szeliga, 43 min.
5-2 - Jonda, 48 min.
5-3 - Kosiński, 53 min.(k.)
6-3 - Spende, 61 min.
6-4 - Borowiec, 64 min.
7-4 - Spende, 64 min.
8-4 - Jagiełło, 79 min.

3. kolejka (26-27 sierpnia):
Polonia Poraj - Piast II Gliwice 1-2 (1-1)
1-1 - Spende, 10 min.
1-1 - Mendela, 18 min.
1-2 - Spende, 75 min.

4. kolejka (2-3 września):
Piast II Gliwice - Górnik Piaski 0-1 (0-0)
0-1 - Wilk, 55 min.

5. kolejka (9-10 września):
Polonia Łaziska Górne 6-1 Piast II Gliwice 6-1 (5-0)
1-0 - Mazurek, 2 min.
2-0 - Giełza, 15 min.
3-0 - Frąckowiak, 30 min.
4-0 - Mazurek, 32 min.
5-0 - Smyła, 45 min.
6-0 - Mazurek, 47 min.
6-1 - Jezik, 68 min.

6. kolejka (16-17 września):
Piast II Gliwice - Raków II Częstochowa 2-3 (1-3)
1-0 - Spende, 15 min.
1-1 - Embalo, 23 min.
1-2 - Embalo, 26 min.
1-3 - Embalo, 36 min.
2-3 - Angielski, 47 min.(k.)

7. kolejka (23-24 września):
RKS Grodziec (Będzin) - Piast II Gliwice 7-1 (2-0)
1-0 - Waśniewski, 8 min.
2-0 - Wołczyk, 17 min.
2-1 - Spende, 48 min.
3-1 - Zalewski, 64 min.
4-1 - Zalewski, 67 min.
5-1 - Zalewski, 70 min.
6-1 - Otwinowski, 78 min.
7-1 - Zalewski, 89 min.

8. kolejka (30 września-1 października): 
Piast II Gliwice - Szombierki Bytom  0-3 (0-1)
0-1 - Domański, 6 min.
0-2 - Sawicki, 64 min.
0-3 - Domański, 75 min.

9. kolejka (7-8 października):
Ruch Radzionków - Piast II Gliwice 7-0 (2-0)
1-0 - Nowara, 5 min.
2-0 - Wojsyk, 34 min.
3-0 - Sadowski, 58 min.
4-0 - Piecuch, 68 min.
5-0 - Banaś, 76 min.
6-0 - Blaszka, 77 min.(sam.)
7-0 - Sadowski, 82 min.

10. kolejka (14-15 października):
Piast II Gliwice - MKS Myszków 0-1 (0-1)
0-1 - Andrzejewski, 29 min.

11. kolejka (21-22 października):
Gwarek Ornontowice - Piast II Gliwice 0-4 (0-2)
0-1 - Mójta, 33 min.
0-2 - Spende, 40 min.
0-3 - Krakowczyk, 52 min.
0-4 - Spende, 85 min.

12. kolejka (28-29 października):
Przemsza Siewierz - Piast II Gliwice 6-1 (2-1)
1-0 - Niesyto, 3 min.
2-0 - Ból, 22 min.
2-1 - Budzik, 34 min.
3-1 - Czogała, 53 min.
4-1 - Ból, 72 min.
5-1 - Niesyto, 80 min.
6-1 - Myronenko, 90+2 min.

13. kolejka (4-5 listopada):
Piast II Gliwice - Szczakowianka Jaworzno 8-4 (2-0)
1-0 - Flis, 14 min.
2-0 - Krakowczyk, 45 min.
3-0 - Bartos, 48 min.
4-0 - Krakowczyk, 65 min.
4-1 - Ząbek, 75 min.
5-1 - Krakowczyk, 77 min.
5-2 - Janeczko, 82 min.
6-2 - Winiarczyk, 85 min.
7-2 - Borowski, 86 min.
7-3 - Ząbek, 88 min.
8-3 - Borowski, 90+1 min.
8-4 - Janeczko, 90+2 min.

14. kolejka (11-12 listopada):
Sarmacja Będzin - Piast II Gliwice 3-2 (1-0)
1-0 - Makowski, 14 min.
2-0 - Tyszczak, 49 min.
3-0 - Nowak, 58 min.
3-1 - Spende, 82 min.
3-2 - Spende, 90+1 min.

15. kolejka (18-19 listopada):
Piast II Gliwice - Warta Zawiercie 2-3 (1-2)
1-0 - Krakowczyk, 4 min.
1-1 - Sołtysik, 23 min.
1-2 - Radosz, 32 min.
2-2 - Krakowczyk, 89 min.
2-3 - Mąka, 90+5 min.

16. kolejka:
Piast II Gliwice - Śląsk Świętochłowice 2-3 (1-2)
0-1 - Lesik, 15 min.
0-2 - Kaiser, 27 min.
1-2 - Sulima, 43 min.
1-3 - Lesik, 52 min.
2-3 - Spende, 86 min.

17. kolejka:
Sparta Lubliniec - Piast II Gliwice 4-1 (0-1)
0-1 - Spende, 25 min.
1-1 - Borowiec, 53 min.
2-1 - Kosiński, 74 min.
3-1 - Kravets, 77 min.
4-1 - Kravets, 84 min.

18. kolejka:
Piast II Gliwice - Polonia Poraj 2-3 (2-1)
1-0 - Borowski, 2 min.
1-1 - Piwiński, 7 min.
2-1 - Kania, 32 min.
2-2 - Mendela, 64 min.
2-3 - Piwiński, 85 min.

19. kolejka:
Górnik Piaski (Czeladź) - Piast II Gliwice 2-1 (0-0)
1-0 - Sarzała, 69 min.
2-0 - Kapral, 71 min.
2-1 - Jagiełło, 85. min.

20. kolejka:
Piast II Gliwice - Polonia Łaziska Górne 0-3 (0-0)
0-1 - Fabisiak, 51 min.
0-2 - Fabisiak, 57 min.
0-3 - Mazurek, 82 min.

21. kolejka:
Raków II Częstochowa - Piast II Gliwice 1-0 (0-0)
1-0 - Bawolik, 83 min.

22. kolejka:
Piast II Gliwice - RKS Grodziec (Będzin) 0-2 (0-0)
0-1 - Nawrocki, 53 min.
0-2 - Garczarczyk, 86 min.

23. kolejka:
Szombierki Bytom - Piast II Gliwice 5-2 (2-0)
1-0 - Zając, 5 min.
2-0 - Terbalyan, 22 min.
3-0 - Jarnot, 46 min.
4-0 - Szombierski, 47 min.
5-0 - Terbalyan, 53 min.
5-1 - Sulima, 56 min.
5-2 - Spende, 60 min.

24. kolejka:
Piast II Gliwice - Ruch Radzionków 0-0

25. kolejka:
MKS Myszków - Piast II Gliwice 7-1 (5-1)
1-0 - Bobryk, 11 min.
2-0 - Sołdecki, 15 min.
3-0 - Pstuś, 25 min.
4-0 - Bobryk, 27 min.
5-0 - Andrzejewski, 39 min.
5-1 - Krakowczyk, 44 min.
6-1 - Bąk, 86 min.
7-1 - Andrzejewski, 90 min.

26. kolejka:
Piast II Gliwice - Gwarek Ornontowice  2-0 (1-0)
1-0 - Krakowczyk, 21 min.
2-0 - Maziarz, 90+2 min.

27. kolejka:
Piast II Gliwice - Przemsza Siewierz 0-5 (0-2)
0-1 - Ból, 10 min.
0-2 - Gielza, 22 min.
0-3 - Ząbek, 52 min.
0-4 - Niesyto, 67 min.
0-5 - Majchrowski, 86 min.

28. kolejka:
Szczakowianka Jaworzno - Piast II Gliwice 2-5 (1-2)
0-1 - Broda, 5 min.
1-1 - Biskup, 31 min.
1-2 - Spende, 40 min.
1-3 - Spende, 58 min.
2-3 - Czogała, 62 min.
2-4 - Mójta, 83 min.
2-5 - Pociecha, 88 min.

29. kolejka: 
Piast II Gliwice - Sarmacja Będzin 0-5 (0-1)
0-1 - Sroka, 16 min.
0-2 - Makowski, 54 min.
0-3 - Dyrda, 63 min.
0-4 - Lesik, 74 min.
0-5 - Zawadzki, 76 min.

30. kolejka:
Warta Zawiercie - Piast II Gliwice
________________________

  

Sponsorzy i partnerzy

Sponsorzy strategiczni
Partnerzy techniczni
Złoty sponsor
Srebrny sponsor
Brązowy sponsor
Partnerzy