Kup bilet na mecz
z Jagiellonią!

dowiedz się więcej

Sokołowski: Legia będzie
faworytem

dowiedz się więcej

Badanie opinii kibiców
Piasta Gliwice

dowiedz się więcej

Badia: Piast to moja
druga rodzina

dowiedz się więcej

II ZESPÓŁ

TERMINARZ

SEZON 2018/19
KLASA OKRĘGOWA ZINA (GR. 2)


1. kolejka:
LKS Orzeł Mokre - Piast II Gliwice 2-3 (1-2)
0-1 - Spende, 12 min.
0-2 - Borkała, 29 min.
1-2 - Maciejewski, 43 min.(k.)
1-3 - Vassiljev, 66 min.
2-3 - Mnochy 90+2 min.

2. kolejka:
Piast II Gliwice - LKS Zameczek Czernica 1-1 (0-0)
1-0 - Vassiljev, 57 min.
1-1 - Kuciel, 90 min.

3. kolejka:
KS Naprzód Rydułtowy - Piast II Gliwice 0-3 (0-0)
0-1 - Spende, 53 min.
0-2 - Rakowiecki, 59 min.
0-3 - Rakowiecki, 85 min.

4. kolejka:
Piast II Gliwice - ŚKS Naprzód Lipiny 10-0 (2-0)
1-0 - Krakowczyk, 3 min.
2-0 - Kamiński, 17 min.
3-0 - Rakowiecki, 50 min.
4-0 - Krakowczyk, 55 min.
5-0 - Kamiński, 62 min.
6-0 - Spende, 66 min.
7-0 - Krakowczyk, 69 min.
8-0 - Sokołowski, 71 min.
9-0 - Gojko, 84 min.
10-0 - Spende, 86 min.

5. kolejka:
LKS Tęcza Wielowieś - Piast II Gliwice 1-3 (0-2)
0-1 - Broda, 18 min.
0-2 - Giera, 24 min.
1-2 - Krawczyk, 57 min.
1-3 - Vassiljev, 74 min.

6. kolejka:
Piast II Gliwice - GKS Pierwszy Chwałowice 2-1 (0-0)
0-1 - Paprotny, 59 min.
1-1 - Kamiński, 63 min.
2-1 - Spende, 78 min.

7. kolejka:
KS 94 Rachowice - Piast II Gliwice  1-3 (0-2)
0-1 - Fabian, 18 min.
0-2 - Kamiński, 44 min.
1-2 - B. Sopel, 50 min.
1-3 - Stanek, 71 min.

8. kolejka:
Piast II Gliwice - KS Rymer Rybnik 1-1 (0-1)
0-1 - Odon, 42 min.
1-1 - Marcinkowski, 71 min.

9. kolejka:
KS ROW II Rybnik - Piast II Gliwice 3-0 (2-0)
1-0 - Koleczko, 17 min.
2-0 - Okuniewicz, 31 min.
3-0 - Rostkowski, 90+5 min.

10. kolejka:
Piast II Gliwice - LKS Przyszłość Ciochowice 6-0 (2-0)
1-0 - Sokołowski, 14 min.
2-0 - Stanek, 42 min.
3-0 - Spende, 52 min.
4-0 - Spende, 66 min.
5-0 - Gojko, 75 min.
6-0 - Sokołowski, 80 min.

11. kolejka:
KS Sośnica Gliwice - Piast II Gliwice 1-3 (1-1)
0-1 - Gojko, 17 min.
1-1 - Wiśniewski, 30 min.
1-2 - Stanek, 47 min.
1-3 - Stanek, 70 min.

12. kolejka:
Piast II Gliwice - LKS Jedność 32 Przyszowice 5-1 (2-0)
1-0 - Kamiński, 17 min.
2-0 - Stanek, 40 min.
3-0 - Stanek, 47 min.
4-0 - Parzyszek, 55 min.
4-1 - Kapała, 75 min.
5-1 - Lokwenc, 88 min.(sam.)

13. kolejka:
KKSR Czarni Pyskowice - Piast II Gliwice 0-8 (0-3)
0-1 - Vassiljev, 32 min.
0-2 - Spende, 37 min.
0-3 - Vassiljev, 42 min.
0-4 - Byrtek, 62 min.
0-5 - Spende, 64 min.
0-6 - Sokołowski, 67 min.
0-7 - Fabian, 87 min.
0-8 - Broda, 89 min.

14. kolejka:
MKS Czerwionka - Piast II Gliwice 1-5 (0-2)
0-1 - Broda, 20 min.
0-2 - Sokołowski, 32 min.
1-2 - Jaśkiewicz, 63 min.
1-3 - Spende, 70 min.
1-4 - Borkała, 81 min.
1-5 - Sokołowski, 90+2 min.

15. kolejka:
Piast II Gliwice - LKS Unia Książenice 3-1 (2-0)
1-0 - Spende, 17 min.
2-0 - Spende, 33 min.
2-1 - Malcher, 48 min.
3-1 - Marcinkowski, 75 min.
________________________

  

Sponsorzy i partnerzy

Sponsorzy strategiczni
Partnerzy techniczni
Złoty sponsor
Srebrny sponsor
Brązowy sponsor
Partnerzy