Jodłowiec: Trzeba zostawić
mnóstwo zdrowia

dowiedz się więcej

Mikkel Kirkeskov
wzmocnił Piasta!

dowiedz się więcej

HARMONOGRAM SPRZEDAŻY BILETÓW
NA WISŁĘ KRAKÓW

dowiedz się więcej

Klub

STRUKTURA ORGANIZACYJNA

Gliwicki Klub Sportowy "Piast" S.A.
ul. Okrzei 20
44-100 Gliwice

tel.: 32 335-31-15, fax: 335-31-18

e-mail: piast@piast-gliwice.eu
www: www.piast-gliwice.eu

KRS 0000334402
kapitał zakładowy w wysokości 9.380.000 zł
______________________________
Prezes Zarządu:
Paweł Żelem

Członkowie Rady Nadzorczej Spółki:
Grzegorz Jaworski (przewodniczący), Rafał Adamus, Tomasz Szulc.

Szef Akademii Piłkarskiej:
Jacek Mazurek (jacek.mazurek@piast-gliwice.eu)

Asystentka Zarządu:
Iwona Tischbier

Dyrektor Sportowy:
Jacek Bednarz (jacek.bednarz@piast-gliwice.eu)

Rzecznik Prasowy:
Maciej Smolewski (maciej.smolewski@piast-gliwice.eu), tel.: 797 487 681

Biuro Prasowe:
Bartosz Otorowski (bartosz.otorowski@piast-gliwice.eu)
Karol Młot (karol.mlot@piast-gliwice.eu)
Natalia Barczewska (natalia.barczewska@piast-gliwice.eu)

Dział promocji i PR:
Manager ds. Eventów:

Kamil Garbala (kamil.garbala@piast-gliwice.eu)

Specjalista ds. Eventów:
Dawid Jenczmyk (dawid.jenczmyk@piast-gliwice.eu)

Manager ds. PR:
Michał Draczyński (michal.draczynski@piast-gliwice.eu)

Dział prawny:
Kancelaria Radcy Prawnego Damian Skalny.

Dział sprzedaży biletów:
Manager działu sprzedaży biletów:

Damian Jędrasik (damian.jedrasik@piast-gliwice.eu), tel.: 539 090 700

Specjalistka ds. sprzedaży:
Joanna Nowicka (joanna.nowicka@piast-gliwice.eu)

Manager ds. klientów kluczowych:
Jarosław Kaszowski (jaroslaw.kaszowski@piast-gliwice.eu), tel.: 539 090 699

Klub Biznesu "Piast":
Manager Klubu Biznesu "Piast"/Manager ds. sponsoringu i reklamy:

Jakub Bieniasz (jakub.bieniasz@piast-gliwice.eu), tel.: 539 014 491

Manager ds. Eventów i sprzedaży:
Piotr Szołtysek (piotr.szoltysek@piast-gliwice.eu), tel.: 606 742 110
Robert Mordal (robert.mordal@piast-gliwice.eu), tel.: 608 746 479

Merchendising:

Specjalista ds. merchendisingu:
Joanna Jaworska (joanna.jaworska@piast-gliwice.eu)

Dział organizacji imprez:
Kierownik ds. bezpieczeństwa:

Tadeusz Lachawiec (tadeusz.lachawiec@piast-gliwice.eu)

Manager ds. sportowych i bezpieczeństwa:
Michał Kozioł (michal.koziol@piast-gliwice.eu)

Kierownik działu finansowo-księgowego:
Elżbieta Chraniuk

Koordynator ds. współpracy z kibicami:
Kamil Garbala (kamil.garbala@piast-gliwice.eu)
______________________________

Sponsorzy i partnerzy

Sponsorzy strategiczni
Partnerzy techniczni
Złoty sponsor
Srebrny sponsor
Brązowy sponsor
Partnerzy