Cracovia - Piast 2-0
Przegrana w osłabieniu

dowiedz się więcej

Kup bilet
na mecz z Rakowem

dowiedz się więcej

Aukcje charytatywne
dla Kacpra Raupisa

dowiedz się więcej

Klub

Struktura organizacyjna

Gliwicki Klub Sportowy "Piast" SA
ul. Okrzei 20
44-100 Gliwice

tel.: 32 335-31-15, fax: 335-31-18

e-mail: piast@piast-gliwice.eu
www: www.piast-gliwice.eu

KRS 0000334402
kapitał zakładowy w wysokości 9.380.000 zł
______________________________
Prezes Zarządu:
Paweł Żelem

Asystentka Zarządu:
Iwona Tischbier

Członkowie Rady Nadzorczej Spółki:
Grzegorz Jaworski (przewodniczący), Rafał Adamus, Tomasz Szulc.

Dyrektor Sportowy:
Bogdan Wilk

Dyrektor Akademii Piłkarskiej:
Jacek Mazurek (jacek.mazurek@piast-gliwice.eu)

Dyrektor Marketingu i Sprzedaży
Paweł Gniadek (pawel.gniadek@piast-gliwice.eu)

Rzecznik Prasowy:
Karol Młot (karol.mlot@piast-gliwice.eu) tel.: 506 690 635

Dział komunikacji i promocji
Manager działu komunikacji i promocji

Maciej Smolewski (maciej.smolewski@piast-gliwice.eu), tel.: 797 487 681

Manager ds. eventów:
Natalia Pozowska (natalia.pozowska@piast-gliwice.eu), tel: 512 980 135

Bartosz Otorowski (bartosz.otorowski@piast-gliwice.eu)
Piotr Grela (piotr.grela@piast-gliwice.eu)
Michał Ostrowski (michał.ostrowski@piast-gliwice.eu)
Ireneusz Dorożański
Barbara Pandel (barbara.pandel@piast-gliwice.eu)

Dział prawny:
Kancelaria JPM Adwokaci Janson Pulda Meller spółka partnerska
 
Dział sprzedaży biletów:
Manager działu sprzedaży biletów:

Damian Jędrasik (damian.jedrasik@piast-gliwice.eu), tel.: 539 090 700

Specjalistka ds. sprzedaży:
Joanna Nowicka (joanna.nowicka@piast-gliwice.eu)

Manager ds. klientów kluczowych:
Jarosław Kaszowski (jaroslaw.kaszowski@piast-gliwice.eu), tel.: 539 090 699

Klub Biznesu "Piast":
Specjalista ds. sponsoringu i reklamy:
Maksymilian Raczyński (maksymilian.raczynski@piast-gliwice.eu), tel: 505 535 703

Manager ds. Eventów i sprzedaży:
Piotr Szołtysek (piotr.szoltysek@piast-gliwice.eu), tel.: 606 742 110
Robert Mordal (robert.mordal@piast-gliwice.eu), tel.: 608 746 479

Dział organizacji imprez:
Kierownik ds. bezpieczeństwa:

Tadeusz Lachawiec (tadeusz.lachawiec@piast-gliwice.eu)

Manager ds. sportowych i bezpieczeństwa:
Michał Kozioł (michal.koziol@piast-gliwice.eu)

Kierownik działu finansowo-księgowego:
Elżbieta Chraniuk

______________________________

Sponsorzy i partnerzy

Sponsor Tytularny:
Sponsor Główny:
Sponsor Złoty:
Sponsor Srebrny:
Sponsor Brązowy:
Sponsor:
Partner: