Piast z nominacjami
na piłkarza maja

dowiedz się więcej

Parzyszek: To
niesamowite uczucie

dowiedz się więcej

Dla kibica

Sektor rodzinny

Stadion Miejski w Gliwicach jest przyjazny rodzinom, dlatego też warto przyjść na obiekt wraz ze swoimi dziećmi, aby wspólnie przeżywać piłkarskie emocje!

Z myślą o rodzinach przygotowane zostały sektory U i T. Tam ceny biletów w porównaniu do pozostałych sektorów są niższe. Dziecko do 15. roku życia może liczyć na bilet w cenie 1 zł na mecze kategorii zwykłej oraz TOP. Pierwszy opiekun może nabyć bilet na mecz zwykły w cenie 16 zł, zaś na mecz TOP w cenie 21 zł. Cena dla drugiego opiekuna jest niższa, w porównaniu do pierwszego opiekuna i wynosi 8 zł za mecz zwykły oraz 11 za mecz TOP. 

Warto również przypomnieć, że dziecko do 3. roku życia wchodzi na stadion bez biletu i zajmuje miejsce na kolanach opiekuna. Dzieci poniżej 13. roku życia mogą uczestniczyć w meczach wyłącznie w obecności opiekuna, który może uczestniczyć w meczu wyłącznie na podstawie odrębnego biletu lub karnetu. Opiekunom dzieci poniżej 3. roku życia nie przysługują bilety lub karnety bezpłatne.

Atrakcje dla najmłodszych w sektorze rodzinnymNa godzinę przed rozpoczęciem każdego meczu przy bramofurtach sektora rodzinnego są prowadzone animacje dla dzieci, oczekujących na wejście na stadion. Maluchy mają okazję m.in umalować sobie buzie w barwach Piasta Gliwice.

Na chwilę przed rozpoczęciem spotkania animacje dla najmłodszych przenoszą się już pod sektor rodzinny. Tam w kąciku zabaw dzieci mogą skorzystać z dmuchanych tarcz i ścianek strzeleckich, modelować balony, malować twarze i kolorowanki oraz skorzystać z innych zabaw przygotowanych przez wyszkolonych i pełnych pomysłów animatorów.
 

Sponsorzy i partnerzy

Sponsorzy strategiczni
Partnerzy techniczni
Złoty sponsor
Srebrny sponsor
Brązowy sponsor
Partnerzy