Cracovia - Piast 2-0
Przegrana w osłabieniu

dowiedz się więcej

Kup bilet
na mecz z Rakowem

dowiedz się więcej

Aukcje charytatywne
dla Kacpra Raupisa

dowiedz się więcej

Dla kibica

Sektor rodzinno-szkolny

Stadion Miejski w Gliwicach jest przyjazny rodzinom, dlatego też warto przyjść na obiekt wraz ze swoimi dziećmi, aby wspólnie przeżywać piłkarskie emocje!

Z myślą o rodzinach przygotowane zostały sektory I i J. Tam ceny biletów w porównaniu do pozostałych sektorów są niższe. Dziecko do 15. roku życia może liczyć na bilet w cenie 1 zł. Opiekun natomiast może nabyć wejściówkę za 30 zł. 

Warto również przypomnieć, że dziecko do 3. roku życia wchodzi na stadion bez biletu i zajmuje miejsce na kolanach opiekuna. Dzieci poniżej 13. roku życia mogą uczestniczyć w meczach wyłącznie w obecności opiekuna, który może uczestniczyć w meczu wyłącznie na podstawie odrębnego biletu lub karnetu. Opiekunom dzieci poniżej 3. roku życia nie przysługują bilety lub karnety bezpłatne.

Atrakcje dla najmłodszych w sektorze rodzinnymNa godzinę przed rozpoczęciem każdego meczu przy bramofurtach sektora rodzinnego są prowadzone animacje dla dzieci, oczekujących na wejście na stadion. Maluchy mają okazję m.in umalować sobie buzie w barwach Piasta Gliwice.

Na chwilę przed rozpoczęciem spotkania animacje dla najmłodszych przenoszą się już pod sektor rodzinny. Tam w kąciku zabaw dzieci mogą skorzystać z dmuchanych tarcz i ścianek strzeleckich, modelować balony, malować twarze i kolorowanki oraz skorzystać z innych zabaw przygotowanych przez wyszkolonych i pełnych pomysłów animatorów.
 

Sponsorzy i partnerzy

Sponsor Tytularny:
Sponsor Główny:
Sponsor Złoty:
Sponsor Srebrny:
Sponsor Brązowy:
Sponsor:
Partner: