Wisła K. - Piast 1-2. Dublet Parzyszka
za trzy punkty

dowiedz się więcej

Parzyszek: Zasłużyliśmy na to
zwycięstwo

dowiedz się więcej

Kup bilet na mecz
z Koroną Kielce!

dowiedz się więcej

Przegląd Tygodnia #9

dowiedz się więcej

Dla kibica

Nasze akcje

Grasz? Wygrywasz!"Grasz? Wygrywasz!" to akcja, w której dzieci mogą zmierzyć się z piłkarzami pierwszej drużyny na boiskach szkolnych oraz orlikach. Jej serię zapoczątkowali Joel Valencia i Mateusz Mak, którzy spontanicznie w upalny lipcowy dzień postanowili rozeznać się, ile dzieci spędza aktywnie czas na wolnym powietrzu i wynagrodzić wszystkich tych, których zastaną na podwórkowych zabawach. W kolejnych odsłonach udział wzięli również Piotr Parzyszek, Tom Hateley oraz Aleksander Jagiełło.

Akcja ma na celu promowanie zdrowego stylu życia oraz docenienie wszystkich dzieci, aktywnie spędzających czas poza domem.

Inicjatywa „Grasz? Wygrywasz!” cieszy się ogromnym zainteresowaniem najmłodszych i ich rodziców, którzy licznie zjawiają się na boisku. Średnio niemal setka dzieci spotkała się z zawodnikami Piasta. Każde z nich otrzymuje na koniec autografy oraz pamiątki ufundowane przez klub oraz Urząd Miasta Gliwice.

Grasz? Wygrywasz #1
Grasz? Wygrywasz #2
Grasz? Wygrywasz #3
Grasz? Wygrywasz #4
Spotkanie w Oficjalnym Sklepie Piasta GliwiceW każdą środę przed meczem domowym w Oficjalnym Sklepie Piasta przy Stadionie Miejskim w Gliwicach istnieje możliwość spotkania się z zawodnikiem pierwszej drużyny Niebiesko-Czerwonych. W tym czasie wszyscy sympatycy Piasta mogą przyjść na spotkanie z piłkarzem, by móc z nim porozmawiać, zrobić sobie z nim zdjęcie, a także wziąć autograf.

Nierzadko zawodnicy stają po drugiej stronie lady, by sprzedawać bilety na najbliższy mecz, nowe koszulki i gadżety klubowe w promocyjnych cenach!Przedszkolaki na OkrzeiTo program, dedykowany wszystkim maluchom, w ramach którego raz w tygodniu zwiedzają stadion przy Okrzei. Podczas wycieczki po stadionie przedszkolaki mają okazję zobaczyć między innymi: salę konferencyjną, szatnię gości, poziom boiska wraz z ławkami rezerwowych, mixzonę, strefę VIP oraz siłownię. Nierzadko dzieci mają szansę spotkać trenujących zawodników i przyjrzeć się pracy trenerów. Na koniec każdy z maluchów otrzymuje pamiątkowy gadżet klubowy.

Kiedy? Od wtorku do czwartku
Czas trwania: 45-60 min.
Grupa: 10-50 osóbAutobus Piasta w centrum miastaTo kolejna okazja dla sympatyków klubu na spotkanie z zawodnikami Piasta Gliwice. Autobus z piłkarzami na pokładzie "porywa" mieszkańców Gliwic z przystanków. Niebiesko-Czerwoni rozdają kibicom autografy, pozują do zdjęć, a wszystko to dzieje się w bardzo pozytywnej i przyjaznej atmosferze. 

Autobus Piasta w centrum miasta #1

Sponsorzy i partnerzy

Sponsor Tytularny:
Sponsor Główny:
Sponsor Złoty:
Sponsor Srebrny:
Sponsor Brązowy:
Sponsor:
Partner: