Badia: Taki sezon nie może się
powtórzyć

dowiedz się więcej

Skrót meczu
Piast - Bruk-Bet 4-0

dowiedz się więcej

Piast - Bruk-Bet 4-0
Zwycięstwo i utrzymanie!

dowiedz się więcej

Bilety

MY BENEFIT


 

Piast Gliwice nawiązał współpracę z Firmą MyBenefit, która dzięki Zakładowemu Funduszowi Świadczeń Socjalnych, ułatwi pracownikom lokalnych firm  nabycie biletów na mecze Piasta Gliwice.

MyBenefit Sp. z o.o. specjalizuje się w kompleksowych rozwiązaniach mających na celu motywowanie i premiowanie pracowników i klientów firm. Dzięki profesjonalnej obsłudze, dbałości o zadowolenie klientów i systematycznemu rozwojowi produktów jest dziś dostawcą benefitów dla największych firm w Polsce. Już w kilkudziesięciu firmach wdrożone zostały pierwsze w Polsce kompleksowe, system kafeteryjne online, umożliwiające tysiącom pracowników samodzielny wybór świadczeń pozapłacowych.

W ramach systemu MyBenefit pracownicy mogą nabywać on-line jednorazowe wejściówki na mecze i karnety na cały sezon (sprzedaż karnetów startuje w sezonie 2014/2015). Karnety i jednorazowe wejściówki na mecz mają postać kodów elektronicznych przesyłanych pracownikowi co ułatwia akceptację płatności u Partnera. Szczegóły realizacji oferty MyBenefit na mecze Piasta Gliwice dostępne są opisach każdego produktu.
 
Serdecznie zapraszamy użytkowników MyBenefit do zakupu biletów na mecze Piasta Gliwice poprzez system kafeteryjny.

 

Sponsorzy i partnerzy

Sponsorzy strategiczni
Partnerzy techniczni
Złoty sponsor
Srebrny sponsor
Brązowy sponsor
Partnerzy