Dostępna jest nowa
oferta karnetów

dowiedz się więcej

Karnety na sezon 2019/20
w otwartej sprzedaży

dowiedz się więcej

Piast - Lech 1-1
Remis na otwarcie sezonu

dowiedz się więcej

Akademia

II zespół (U-21)

SEZON 2018/19
KLASA OKRĘGOWA ZINA (GR. 2)


KADRA:

Mateusz Broda, Krzysztof Dankowski, Eljasz Cholajda, Patryk Fabian, Maksym Gendera, Kamil Giera, Tomasz Grenda, Krzysztof Grzegorz, Bartłomiej Jelonek, Michał Jończyk, Wojciech Kamiński, Patryk Kazubowski, Bartosz Kuc, Krzysztof Leszczuk, Kacper Marcinkowski, Michał Mazur, Sebastian Obara, Paweł Rabin, Michał Rakowiecki, Piotr Spende, Gerard Strzelec, Tomasz Suchanek, Michał Tomczyk, Konstantin Vassiljev, Kacper Węgrzyn, Oskar Wolny, Kamil Zerzoń.

SZTAB SZKOLENIOWY:
Trener:
 Jarosław Wójcik, II trener: Patryk Czubak, Asystent trenera: Maciej Tokarczyk.


TERMINARZ:
1. kolejka:
LKS Orzeł Mokre - Piast II Gliwice 2-3 (1-2)
0-1 - Spende, 12 min.
0-2 - Borkała, 29 min.
1-2 - Maciejewski, 43 min.(k.)
1-3 - Vassiljev, 66 min.
2-3 - Mnochy 90+2 min.

2. kolejka:
Piast II Gliwice - LKS Zameczek Czernica 1-1 (0-0)
1-0 - Vassiljev, 57 min.
1-1 - Kuciel, 90 min.

3. kolejka:
KS Naprzód Rydułtowy - Piast II Gliwice 0-3 (0-0)
0-1 - Spende, 53 min.
0-2 - Rakowiecki, 59 min.
0-3 - Rakowiecki, 85 min.

4. kolejka:
Piast II Gliwice - ŚKS Naprzód Lipiny 10-0 (2-0)
1-0 - Krakowczyk, 3 min.
2-0 - Kamiński, 17 min.
3-0 - Rakowiecki, 50 min.
4-0 - Krakowczyk, 55 min.
5-0 - Kamiński, 62 min.
6-0 - Spende, 66 min.
7-0 - Krakowczyk, 69 min.
8-0 - Sokołowski, 71 min.
9-0 - Gojko, 84 min.
10-0 - Spende, 86 min.

5. kolejka:
LKS Tęcza Wielowieś - Piast II Gliwice 1-3 (0-2)
0-1 - Broda, 18 min.
0-2 - Giera, 24 min.
1-2 - Krawczyk, 57 min.
1-3 - Vassiljev, 74 min.

6. kolejka:
Piast II Gliwice - GKS Pierwszy Chwałowice 2-1 (0-0)
0-1 - Paprotny, 59 min.
1-1 - Kamiński, 63 min.
2-1 - Spende, 78 min.

7. kolejka:
KS 94 Rachowice - Piast II Gliwice  1-3 (0-2)
0-1 - Fabian, 18 min.
0-2 - Kamiński, 44 min.
1-2 - B. Sopel, 50 min.
1-3 - Stanek, 71 min.

8. kolejka:
Piast II Gliwice - KS Rymer Rybnik 1-1 (0-1)
0-1 - Odon, 42 min.
1-1 - Marcinkowski, 71 min.

9. kolejka:
KS ROW II Rybnik - Piast II Gliwice 3-0 (2-0)
1-0 - Koleczko, 17 min.
2-0 - Okuniewicz, 31 min.
3-0 - Rostkowski, 90+5 min.

10. kolejka:
Piast II Gliwice - LKS Przyszłość Ciochowice 6-0 (2-0)
1-0 - Sokołowski, 14 min.
2-0 - Stanek, 42 min.
3-0 - Spende, 52 min.
4-0 - Spende, 66 min.
5-0 - Gojko, 75 min.
6-0 - Sokołowski, 80 min.

11. kolejka:
KS Sośnica Gliwice - Piast II Gliwice 1-3 (1-1)
0-1 - Gojko, 17 min.
1-1 - Wiśniewski, 30 min.
1-2 - Stanek, 47 min.
1-3 - Stanek, 70 min.

12. kolejka:
Piast II Gliwice - LKS Jedność 32 Przyszowice 5-1 (2-0)
1-0 - Kamiński, 17 min.
2-0 - Stanek, 40 min.
3-0 - Stanek, 47 min.
4-0 - Parzyszek, 55 min.
4-1 - Kapała, 75 min.
5-1 - Lokwenc, 88 min.(sam.)

13. kolejka:
KKSR Czarni Pyskowice - Piast II Gliwice 0-8 (0-3)
0-1 - Vassiljev, 32 min.
0-2 - Spende, 37 min.
0-3 - Vassiljev, 42 min.
0-4 - Byrtek, 62 min.
0-5 - Spende, 64 min.
0-6 - Sokołowski, 67 min.
0-7 - Fabian, 87 min.
0-8 - Broda, 89 min.

14. kolejka:
MKS Czerwionka - Piast II Gliwice 1-5 (0-2)
0-1 - Broda, 20 min.
0-2 - Sokołowski, 32 min.
1-2 - Jaśkiewicz, 63 min.
1-3 - Spende, 70 min.
1-4 - Borkała, 81 min.
1-5 - Sokołowski, 90+2 min.

15. kolejka:
Piast II Gliwice - LKS Unia Książenice 3-1 (2-0)
1-0 - Spende, 17 min.
2-0 - Spende, 33 min.
2-1 - Malcher, 48 min.
3-1 - Marcinkowski, 75 min.

16. kolejka
Piast II Gliwice - LKS Orzeł Mokre 2-3
(1:3)
1-0 - Spende, 9 min.
1-1 - Czerniak, 18 min.
1-2 - Dura, 25 min.
1-3 - Dura, 45 min.
2-3 - Spende, 90 min.

17. kolejka:
LKS Zameczek Czernica - Piast II Gliwice 2-2 (0-1)

0-1 - Stanek, 29 min.
0-2 - Kamiński, 47 min.
1-2 - Mańka, 65 min.
2-2 - Krzysztoń, 90 +2 min.

18. kolejka:
Piast II Gliwice - Naprzód Rydułtowy 7-2 (4-0)
1-0 - Rakowiecki, 18 min.
2-0 - Zerzoń, 26 min.
3-0 - Kamiński, 31 min.
4-0 - Borkała, 44 min.
5-0 - Gendera, 60 min.
6-0 - Broda, 71 min.
6-1 - Śleziak, 77 min.
6-2 - Śleziak, 83 min.
7-2 - Fabian, 85 min.

19. kolejka:
ŚKS Naprzód Lipiny - Piast II Gliwice 1-7 (0-3)
0-1 - Górecki, 15 min.(sam.)
0-2 - P. Tomczyk, 21 min.
0-3 - Jagiełło, 27 min.
0-4 - P. Tomczyk, 49 min.
0-5 - P. Tomczyk, 59 min.
0-6 - Jagiełło, 63 min.
1-6 - Gondek, 74 min.
1-7 - Rutka, 75 min.(sam.)

20. kolejka:
Piast II Gliwice - LKS Tęcza Wielowieś 1-0
(0-0)
1-0 - Borkała, 87 min.

21. kolejka:
GKS Pierwszy Chwałowice - Piast II Gliwice
4-1 (2-0)
1-0 - Łaciok, 35 min.
2-0 - Łaciok, 43 min.
2-1 - Jagiełło, 58 min.
3-1 - Dudek, 68 min.
4-1 - Węgrzyk, 72 min.

22. kolejka:
Piast II Gliwice - KS 94 Rachowice
4-0 (0-0)
1-0 - Spende, 53 min.
2-0 - Borkała, 57 min.
3-0 - Zerzoń, 72 min.
4-0 - Gandera, 84 min.

23. kolejka:
KS Rymer Rybnik - Piast II Gliwice
2-3 (1-0)
1-0 - Odon, 11 min.
2-0 - Pitry, 43 min.
1-2 - Giera, 60 min.
2-2 - Rakowiecki, 81 min.
2-3 - Cholajda, 90+1 min.

24. kolejka:
Piast II Gliwice - KS ROW II Rybnik
2-3 (2-0)
1-0 - Broda, 11 min.
2-0 - Kamiński, 43 min.
2-1 - Dudzik, 60 min.
2-2 - Juraszczyk, 65 min.
3-2 - Dzierbicki, 90 min. 

25. kolejka:
LKS Przyszłość Ciochowice - Piast II Gliwice
 1-0 (0-0)
1-0 - Jonik, 75 min.

26. kolejka:
Piast II Gliwice - KS Sośnica Gliwice
3-1 (2-1)
1-0 - Rakowiecki, 16 min.
2-0 - Rakowiecki, 24 min.
2-1 - Jasiński, 29 min.
3-1 - Cholajda, 86 min.

27. kolejka:
LKS Jedność 32 Przyszowice - Piast II Gliwice 0-1
(0-1)
1-0 - Gendera, 17 min.

28. kolejka:
Piast II Gliwice - MKSR Czarni Pyskowice
(01.06)

29. kolejka:
Piast II Gliwice - MKS Czerwionka
(08.06)

30. kolejka:
LKS Unia Książenice - Piast II Gliwice
(15.06)


STRZELCY:
15: 
- Piotr Spende

9:
- Wojciech Kamiński

8:
- Michał Rakowiecki

7:
- Karol Stanek

6:
- Patryk Sokołowski
- Mateusz Broda

5: 
- Konstantin Vassiljev
- Remigiusz Borkała

3: 
- Łukasz Krakowczyk
- Patryk Fabian
- Paweł Tomczyk

2:
- Denis Gojko
- Aleksander Jagiełło
- Kacper Marcinkowski
- Maksym Gendera
- Kamil Zerzoń
- Kamil Giera
Eljasz Cholajda

1:
- Piotr Parzyszek
- Damian Byrtek

+ samobójcze (3):
- Piotr Lokwenc (Przyszowice)
- Szymon Górecki (Lipiny)
- Daniel Rutka (Lipiny)

Sponsorzy i partnerzy

Sponsorzy strategiczni
Złoty sponsor
Srebrny sponsor
Brązowy sponsor
Partnerzy