Latal: Czeka nas dużo ciężkiej pracy

dowiedz się więcej

Radosław Murawski z Piastusiem
w Przedszkolu nr 40

dowiedz się więcej

Mraz: Razem zdobyliśmy ten tytuł

dowiedz się więcej

Piast - Zagłębie 0-1. PIAST GLIWICE
WICEMISTRZEM POLSKI

dowiedz się więcej

Klub

Struktura organizacyjna

Gliwicki Klub Sportowy "Piast" S.A.
Gliwice 44-100
ul. Okrzei 20
tel.: 32 335-31-15, fax: 335-31-18
E-mail: piast@piast-gliwice.eu
www: www.Piast-Gliwice.eu 
KRS 0000334402
kapitał zakładowy w wysokości 9.380.000 zł

  
Barwy klubu:
Niebiesko-Czerwone
Herb klubu: Pobierz herb klubu

Prezes Zarządu:
Adam Sarkowicz
 
Członkowie Rady Nadzorczej Spółki:
Grzegorz Jaworski, Zbigniew Kałuża, Stanisław Ogryzek

Asystentka Zarządu:
Iwona Tischbier
 
Dyrektor ds. Marketingu:
Kamil Sarapata (kamil.sarapata@piast-gliwice.eu)
 
Rzecznik Prasowy:
Maciej Smolewski (maciej.smolewski@piast-gliwice.eu)

Dział Prawny 
Kancelaria Adwokacka Kobylińscy Sp.p.
 
Dział sprzedaży biletów:
Manager działu sprzedaży biletów:
Damian Jędrasik (damian.jedrasik@piast-gliwice.eu),  tel.: 539 090 700

Specjalistka ds. sprzedaży:
Joanna Nowicka (joanna.nowicka@piast-gliwice.eu)

Manager ds. klientów kluczowych:
Jarosław Kaszowski (jaroslaw.kaszowski@piast-gliwice.eu), tel.: 539 090 699
 
Dział komunikacji i promocji:
Kamil Garbala (kamil.garbala@piast-gliwice.eu)
Michał Draczyński (michal.draczynski@piast-gliwice.eu)
Dawid Jenczmyk (dawid.jenczmyk@piast-gliwice.eu)
Maciej Smolewski (maciej.smolewski@piast-gliwice.eu)


Klub Biznesu "Piast":
Manager Klubu Biznesu "Piast":
Magdalena Budzińska-Owczarska (magdalena.budzinska@piast-gliwice.eu) tel.: 511 945 140

Manager ds. sponsoringu i reklamy:
Jakub Bieniasz (jakub.bieniasz@piast-gliwice.eu), tel.: 539 014 491

Specjalista ds. sprzedaży:
Krzysztof Kurpas (krzysztof.kurpas@piast-gliwice.eu)

Dział organizacji imprez
Kierownik ds. bezpieczeństwa: 
Tadeusz Lachawiec

Manager ds. sportowych i bezpieczeństwa:
Michał Kozioł (michal.koziol@piast-gliwice.eu) tel.: 539 091 281

Kierownik działu finansowo-księgowego:
Elżbieta Chraniuk

Koordynator ds. współpracy z kibicami:
Kamil Garbala (kamil.garbala@piast-gliwice.eu)

Obsługa kas akredytacyjnych
Magdalena Maor (magdalena.maor@piast-gliwice.eu)

Sklep kibica
Joanna Jaworska (joanna.jaworska@piast-gliwice.eu)

Sklep kibica przy ulicy Zwycięstwa
tel.: 516 024 183

Stadiony:
Nowy stadion miejski przy ul. Okrzei
Stadion przy ul. Robotniczej - rozwiń więcej
Stadion przy ul. Sokoła -  rozwiń więcej


Nazwy:

  • 18.06.1945 r. - KS Piast Gliwice
  • 23.05.1946 r. - KSM Piast Gliwice
  • 07.09.1947 r. - ZKSM Piast Gliwice
  • 05.03.1949 r. - ZS Metal Piast Gliwice
  • 01.11.1949 r. - ZKS Stal Gliwice
  • 11.03.1951 r. - ZKS Stal GZUT Gliwice
  • 15.03.1955 r. - ZKS Piast Gliwice
  • 20.01.1957 r. - KS Piast Gliwice
  • 01.01.1961 r. - SKS Piast Gliwice
  • 15.03.1964 r. - GKS Piast Gliwice [fuzja z GKS Gliwice i KS Metal Gliwice]
  • 17.10.1983 r. - MC-W GKS Piast Gliwice
  • 12.09.1989 r. - CWKS Piast-Bumar Gliwice [fuzja z ZTS Łabędy (Gliwice)]
  • 1990 r.          - CWKS Bumar-Piast Gliwice
  • 04.04.1990 r. - KS Bumar Gliwice
  • 11.05.1990 r. - KS Bumar Łabędy (Gliwice)
  • 01.07.1990 r. - KS Bumar Gliwice
  • 1991 r.          - KS Piast-Bumar Gliwice
  • 01.07.1992 r. - MC-W GKS Piast Gliwice
  • 01.08.1995 r. - KS Bojków Gliwice [fuzja z KS Bojków Gliwice]
  • 15.09.1995 r. - KS Piast Bojków Gliwice
  • 02.09.1996 r. - GKS Piast Gliwice
  • 01.07.2009 r. - GKS Piast SA.

Sponsorzy i partnerzy

Sponsorzy strategiczni
Sponsor główny
Partnerzy techniczni
Złoty sponsor
Srebrny sponsor
Brązowy sponsor
Partnerzy