Nespor: Mecz w Warszawie
będzie uhonorowaniem sezonu

dowiedz się więcej

Sasa Zivec: Jeśli nie teraz - to kiedy?!

dowiedz się więcej

Ostatnie dwa dni zapisów
na wyjazd do Warszawy

dowiedz się więcej

Ekstraklasa Bin Challenge : Piast Gliwice!

dowiedz się więcej

Szeliga: Czas podbić stolicę!

dowiedz się więcej

Szmatuła: Wszyscy jedziemy do Warszawy!
Razem damy radę!

dowiedz się więcej

Młodzież

Informacje

GKS Piast S.A. prowadzi szkolenie grup młodzieżowych od najstarszej grupy juniorów - Śląskiej Ligi Juniorów Starszych do trampkarzy rocznik 2003. Łącznie szkoleniem objętych jest około 200 zawodników. Od września 2015 r. prowadzone są zajęcia z grupą naborową – roczniki 2008 i młodsi.
Młodsze roczniki zawodników, począwszy od rocznika 2009 do rocznika 2004 uczestniczą w zajęciach prowadzonych przez stowarzyszenie GKS Piast Gliwice. W ramach podpisanej umowy ze stowarzyszeniem co roku drużyna kolejnego rocznika (zawodnicy po ukończeniu 5 klasy szkoły podstawowej) jest przekazywana do GKS Piast S.A.
Szkolenie oparte jest o strukturę klas sportowych. Bardzo duży nacisk położony jest na pogodzenie nauki ze sportem oraz aspekt wychowawczy.
Nadzór nad całym szkoleniem (GKS Piast S.A. i GKS Piast Gliwice – stowarzyszenie) pełni Trener koordynator programu rozwoju młodzieży GKS "Piast" S.A..
 

Regulamin zawodników o statusie amatora gliwickiego klubu sportowego Piast S.A.

Dane kontaktowe do Trenerów koordynatorów programu rozwoju młodzieży GKS "Piast" S.A.:    

- Zygmunt Kajda, e-mail: zkajda@o2.pl, tel. 511 435 550.
- Krzysztof Szumski, e-mail: krzysztof.szumski@piast-gliwice.eu, tel. 792 182 131.

 


 

Nabór dla najmłodszych

Sekcja piłki nożnej Gliwickiego Klubu Sportowego PIAST zaprasza dzieci z rocznika 2008 do udziału w zajęciach treningowych w nowo tworzonej grupie piłkarskiej. Treningi odbywają się w środy i w piątki o godzinie 16.30 na boisku ze sztuczną trawą przy ulicy Okrzei 20 (obok stadionu GKS Piast). Na zajęcia należy zabrać piłkę (najlepiej numer 3) koszulkę, spodenki, getry, ochraniacze na nogi. Rodziców prosimy o ubranie dzieci stosownie do pogody (dresy, ortaliony, czapki, rękawiczki itp.) Po konsultacji z trenerami istnieje możliwość przyjęcia na treningi dzieci z młodszych roczników.
Telefony kontaktowe do trenerów: Janusz Wroński - 728377047,  Maciej Wroński - 502009834
CHŁOPCY ROCZNIKA 2003, 2004
KOŃCZĄCY SZKOŁĘ PODSTAWOWĄ !

Trenerzy piłki nożnej GKS PIAST GLIWICE rocznika 2003 w najbliższym czasie zorganizują konsultację naborową  do klasy sportowej dla zawodników z Gliwic i innych miejscowości, chcących przystąpić w roku 2016 do klasy sportowej Gimnazjum nr 2 w Gliwicach i doskonalić swoje piłkarskie umiejętności w klubie GKS Piast Gliwice. Terminy testów zostaną podane w najbliższym czasie - testy odbędą się w maju na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Sikornik 34 (obok szkoły). Na konsultację należy stawić się z własnym sprzętem treningowym dostosowanym do panujących warunków atmosferycznych.


Kontakt z trenerami:
Komar Mariusz:  791650006
Wroński Janusz: 728377047
Istnieje możliwość odwołania konsultacji z powodu bardzo niekorzystnej pogody i przeniesienia na inny termin.


 

Nabory do drużyn i klas sportowych

GKS Piast S.A. prowadzi stały nabór do wszystkich drużyn i klas sportowychGimnazjum Sportowym i VIII Liceum Ogólnokształcącym mieszczącym się w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 5 na Osiedlu Sikornik w Gliwicach, ulica Sikornik 34 – roczniki 1997 do 2002 (informacje u trenerów poszczególnych drużyn).
Obecnie ogłaszamy nabór do I klasy sportowej w VIII Liceum Ogólnokształcącym (rocznik 2000) oraz I klasy sportowej w Gimnazjum Sportowym (rocznik 2003).
Szczegóły u trenerów:
- rocznik 2000 - trener Grzegorz Dziuk - tel: 604104914
-
rocznik 2003 - trener Mariusz Komar - tel: 791650006

 
Najważniejsze zalety klasy sportowej:
1.      Możliwość łączenia nauki ze sportem, racjonalne wykorzystanie czasu (większość zajęć odbywa się bezpośrednio przed lub po lekcjach);
2.     Większa ilość zajęć treningowych (duża ilość zajęć z techniki piłkarskiej, koordynacji, ćwiczeń ogólnosprawnościowych + inne dyscypliny sportu przewidziane w programie nauczania wychowania fizycznego);
3.      Do dyspozycji pełnowymiarowe boisko ze sztuczną nawierzchnią, hala sportowa.
4.     Opieka 2 trenerów z ramienia klubu, trenera bramkarzy, trenera przygotowania motorycznego, opieka lekarska, bardzo dobra kadra pedagogiczna.
 

Sponsorzy i partnerzy

Sponsorzy strategiczni
Sponsor główny
Partnerzy techniczni
Złoty sponsor
Srebrny sponsor
Brązowy sponsor
Partnerzy