SZELIGA: CIESZĘ SIĘ, ŻE WYLOSOWALIŚMY LECHIĘ

Aktualności

Turniej GTW

21.10.2011 15:00:00
Turniej GTW
Turniej odbędzie się dnia 22.10.2011 w Gliwicach na Boisku ORLIK (ul. Jasna 31). W zawodach mogą uczestniczyć zespoły zgłoszone do nas do dnia 20.10.2011 (lub do wyczerpania limitu). Turniej odbędzie się w godzinach 9:00 – 16:00, wiek uczestników 10 – 13 lat.
Informacje można uzyskać pod numerem telefonu 500 – 107 – 516 lub emailem gtw.gliwice@poczta.fm
wróć do listy

Zmiana terminu meczu Piast - Lechia w PP
Z klubu

29.07.2016 15:19:00
Zaplanowany na 10. sierpnia mecz Piasta Gliwice z Lechią Gdańsk w ramach 1/16 finału Pucharu Polski został przełożony. W porozumieniu obu klubów spotkanie zostało przeniesione na 24. sierpnia.
Polsport Bielsko-Biała brązowym sponsorem Piasta
Z klubu

29.07.2016 14:19:00
Dotychczasowy partner klubu - firma Polsport dołączyła do grona brązowych sponsorów Piasta Gliwice.
Murawski: Chcemy przerwać niekorzystną passę
Aktualności

29.07.2016 11:44:00

W niedzielę gliwiczanie udadzą się na wyjazd do Kielc. Korona nie jest najprzyjemniejszym rywalem dla Niebiesko-Czerwonych. Kapitan Piasta, Radosław Murawski, spodziewa się ciężkiego spotkania, zapewnia jednak, że zrobią wszystko, aby zwyciężyć.