Relacja Live U-20 Polska - Niemcy

14

Zapraszamy do śledzenia relacji Live:

90' - Koniec meczu.

90' - Szwoch zmienia Przybyłkę.

85' - Bereszyński ukarany kartką.

84' - Derstroff groźnie głową obok lewego słupka.

75' - Hoffmana zmienia Brooksa.

74' - Kapitalnie Furman urwał się na prawym skrzydle i wyłożył futbolówkę Bereszyńskiemu, a kapitan tylko przyłożył nogę. 2:1.

71' - Klement zmienia Wurtza.

70' - Jedna z nielicznych akcji Polaków. Krótko rozgrywana piłka, ale rywal szybko się połapał.

65' - Fullkruga zmienia Derstroff.

61' - Na murawie sporo walki w środku pola, wynik nadal bez zmian.

51' - Fullkrug kompletnie bez krycia sprawdził czujność Szumskiego.

46' - Zaczynamy drugą połowę. Jedna zmiana w ekipie Polski. Piekarski zmienia Zwolińskiego, a Kopcińskiego zastępuje Lewandowski.

45' - Dobiegła końca pierwsza połowa meczu. Przewagę optyczną mieli rywale zza zachodniej granicy, ale za efekty artystyczne nikt jeszcze punktów w piłce nożnej nie przyznał. Na tablicy wyników widnieje 1-1.

43' - Znów na bramkę Szumskiego mknęli Niemcy. W ostatniej chwili piłkę poza boisko wybił Adam Pazio.

39' - Chwilowa przerwa w grze spowodowana opatrywaniem kontuzjowanego Bartosza Bereszyńskiego. Piłkarz wrócił już na murawę.

35' - Znów efektowne, ale mało efektywne uderzenie jednego z Niemców. Tym razem mocną piłkę w kierunku Szumskiego posłał Knoche. Uderzenie z 20. metra okazało się nieprecyzyjne.

30' - Po statyczniejszym fragmencie gry, groźną sytuację stworzyli Niemcy. Sonny Kittel uderzył futbolówkę, która o centymetry minęła prawy słupek Szumskiego.

24' - Szybka odpowiedź Niemców. Philipp Hofmann zmieścił piłkę między nogami Jakuba Szumskiego. Wcześniej w polu karnym pojawiło się spore zamieszanie. 1-1.

23' - 1-0! Sam poszkodowany podszedł do wykonywania "jedenastki". Oczywiście, wykonał ją bezbłędnie.

22' - I rzut karny dla Polski po faulu na Kacprze Przybyłko.

20' - Spotkanie powoli nabiera emocji. Widać, że piłkarzom zaczęło robić się zimno, bo biegają żwawiej. A okazję na strzelenie gola miał Mateusz Lewandowski. Piłka minimalnie minęła bramkę Rakowsky'ego.

16' - Piłkę w pole karne Polaków wrzucił Hoffmann. Tę jednak szybko przejęli obrońcy, wyprowadzając kontratak... Znów nieudany. Gospodarze czym prędej muszą poprawić skuteczność podań i strzałów, jeśli chcą myśleć o wygranej.

11' - Należy pochwalić jednak kibiców, którzy bardzo żywiołowo dopingują narodową reprezentację.

10' - Spotkanie na razie się nie rozkręciło. Prócz rzutu rożnego - nieudanego swoją drogą - dla Niemców, na boisku nic specjalnego się nie dzieje.

05' - Póki co, minimalnie lepiej prezentują się zielono-biało-zieloni, ale Polacy starają się im odgryzać szybkimi kontratakami. A tym samym pierwszy - choć niecelny - strzał należy do biało-czerwonych.

01' - I rozpoczął się pierwszy mecz polskiej reprezentacji na stadionie miejskim w Gliwicach! W posiadaniu futbolówki Niemcy.

00' - Obie jedenastki już czekają w tunelu prowadzącym na murawę, by za 10 minut rozpocząć mecz o puchar Turnieju Czterech Narodów.

Polska U-20 - Niemcy U-20 1-1 (1-1)
1-0 - Przybyłko, 23 min
1-1 - Hofmann, 24 min

Polska U-20: 1. Jakub Szumski, 13. Łukasz Zwoliński (46' 2. Piotr Piekarski, (5. 90' 5. Maciej Bobek)), 7. Bartosz Bereszyński, 17. Julien Tadrowski, 3. Michał Nalepa, 10. Szymon Drewniak, 20. Adam Pazio, 8. Dominik Furman, 9. Kacper Przybyłko, 4. Marcin Kamiński, 11. Mateusz Lewandowski (46' Krzysztof Kopciński).

Niemcy U-20: 1. Patrick Rakovsky, 5. John Anthony Brooks (81' Andre Hoffman), 3. Floria Hartherz, 4. Shkodran Mustafi, 2. Danny Vieira da Costa, 6. Robin Knoche, 10. Johannes Wurtz (71' Philipp Klement), 8. Reinhold Yabo, 7. Niclas Füllkrug (65' Julian Derstroff), 9. Phillip Hofmann, 11. Sonny Kittel.

Rezerwa:

Polska U-20: 12. Dominik Budzyński, 5. Maciej Bobek, 14. Mateusz Szwoch, 16. Marcin Byszewski, 6. Michał Kołodziejski, 7. Piotr Piekarski, 19. Krzysztof Kopciński, 15. Cezary Michalak, 18. Jacek Kozaczyński.

Niemcy U-20: 12. Loris Karius, 14. Andre Hoffmann, 13. Niklas Kreuzer, 15. Johannes Geis, 17. Julian Derstroff.

Żółte kartki: Bereszyński, Furman - Derstroff.