Jurado: Ważne jest zwycięstwo

15
gru

Piast Gliwice zwyciężył 1-0 z Pogonią Szczecin w ostatnim meczu tego roku. W meczu z Pogonią Ruben Jurado wystąpił od pierwszych minut. - Na boisku czułem się dobrze - skomentował swój występ Jurado.

W meczu z Pogonią Ruben Jurado wystąpił od pierwszych minut. - Na boisku czułem się dobrze - skomentował swój występ Jurado

"Piastunki" mimo dobrej postawy, przerwę zimową spędzą w drugiej grupie ligi. - Udało nam się wygrać i zdobyć cenne punkty. Zwycięstwo nad Pogonią daje nam możliwość walki o pierwszą ósemkę - podsumował mecz napastnik Piasta.

Niewiele zabrakło, by  w pierwszej połowie hiszpański napastnik pokonał Janukiewicza. - Miałem dwie sytuacje na strzelenie gola, ale niestety bramkarz gości okazał się lepszy. Ważniejsze od moich sytuacji było nasze zwycięstwo -

- W Pogoni odczuwalny był brak Marcina Robaka, który jest ich główną bronią oraz niekwestionowanym liderem - zakończył Hiszpan.