90 minut Murawskiego w kadrze U-21

24
mar

Kapitan Niebiesko-Czerwonych Radosław Murawski w czwartkowy wieczór wybiegł na boisko w pierwszym składzie w towarzyskim starciu z Włochami oraz rozegrał pełne 90 minut. Polacy przegrali ostatecznie 1-2.

Pomocnik Piasta od poniedziałku przebywa na zgrupowaniu reprezentacji Polski do lat 21. To już ostatni obóz zespołu Marcina Dorny przed czerwcowymi mistrzostwami Europy. Selekcjoner musi więc podjąć ostatnie decyzje, a w tym ma pomóc mu obserwacja zawodników na treningach oraz dwa sparingowe mecze. Pierwsze już za Polakami. Biało-Czerwoni w czwartek zmierzyli się ze swoimi rówieśnikami z Włoch. Po zaciętej walce przegrali 1-2. Jedynego gola dla gospodarzy zdobył Dawid Kownacki.

Następny sprawdzian w poniedziałek. W Kielcach rywalami Polaków będą Czesi. Radosław Murawski ma spore szanse na kolejny występ, zwłaszcza że w czwartek zaprezentował się z dobrej strony. Solidnie pracował w środku pola przez całe 90 minut.