Początek otwartej sprzedaży karnetów

Szmatuła: Wyjazdowy punkt nie jest zły
Aktualności

14.02.2016 09:10:00
Niespodziewanie Piast Gliwice w sobotnie popołudnie zremisował z Górnikiem Łęczna 0-0. Bohaterem spotkania został Jakub Szmatuła.
Skrót spotkania Górnik Ł. - Piast 0-0
Aktualności

13.02.2016 18:12:00
W pierwszym spotkaniu Ekstraklasy po zimowej przerwie Piast bezbramkowo zremisował w Łęcznej z Górnikiem.
Łęczna - Piast 0-0. Bezbramkowy remis na początek
Aktualności

13.02.2016 17:20:00
Piast Gliwice w pierwszy spotkaniu przerwie w rozgrywkach zmierzył się z Górnikiem Łęczna. Niebiesko-Czerwoni nie spisali się jednak najlepiej, tylko remisując z gospodarzami 0-0.
Tak gra Górnik
Aktualności

12.02.2016 20:54:00
Górnik Łęczna chce powalczyć o ósemkę, więc zimą sprowadził w swoje szeregi sześciu nowych zawodników. Wydaje się jednak, że maksymalnie trzech z nich może dostać szansę przeciwko Piastowi od pierwszej minuty.
Vacek: Szanujemy ten remis
Aktualności

14.02.2016 08:11:00
- Sporo pomógł nam Kuba Szmatuła, który rozegrał świetne zawody i tak naprawdę uratował nam ten remis - powiedział Kamil Vacek tuż po zakończonym spotkaniu
Aktualności

13.02.2016 18:08:00
Jurij Szatałow nie był zadowolony z wyniku spotkania jego podopiecznych z liderem Ekstraklasy.
SPRAWDZAMY: Górnik nie może doczekać się meczu z Piastem
Aktualności

13.02.2016 11:55:00
W sobotę Piast zmierzy się w Łęcznej z Górnikiem. Trener Jurij Szatalow podkreśla, że okres przygotowawczy była dla jego podopiecznych bardzo udany, co powinno przełożyć się na grę w lidze.
Zapowiedź 22. kolejki Ekstraklasy
Aktualności

12.02.2016 12:26:00
Do gry wraca polska Ekstraklasa. Po niemal dwumiesięcznej przerwie ligowcy znowu wybiegną na boisko, aby realizować zimowe założenia. Piast rok zainauguruje wyjazdem do Łęcznej.
Bukata: Nie graliśmy tak, jak byśmy chcieli
Aktualności

13.02.2016 18:27:00
Martin Bukata zadebiutował w Piaście Gliwice i pokazał się z bardzo dobrej strony, prezentując wysokie umiejętności techniczne. Jak ocenia pierwsze spotkanie dla Niebiesko-Czerwonych?
Aktualności

13.02.2016 17:54:00
- Do Łęcznej przyjechaliśmy po punkty - wyjeżdżamy z jednym - powiedział na konferencji Radoslav Latal
Pod ostrzałem: Grzegorz Piesio
Aktualności

13.02.2016 09:38:00
Z przytupem do Ekstraklasy wszedł Grzegorz Piesio. Skrzydłowy został ściągnięty do Górnika przed startem sezonu i aż dziw, że wcześniej nie dostał szansy w elicie, mimo że… ma już 27 lat.
Kuzdra strzela, Polska remisuje z Portugalią
Aktualności

11.02.2016 20:53:00
Jakub Kuzdra wystąpił w meczu reprezentacji U-19 Polska - Portugalia. Niebiesko-Czerwony pomocnik zdobył bramkę na 2-1.