AKTUALNOŚCI

Piast - Podbeskidzie: Tak trafiali gospodarze!...
2015-04-26 15:30:00
Piast - Podbeskidzie: Tak trafiali gospodarze! (wideo)

Piast Gliwice w dobrym stylu pokonał Podbeskidzie Bielsko-Biała 3-0! Decydujące były końcowe minuty spotkania, kiedy to gospodarze zaaplikowali bielszczanom trzy gole.

Bartosz Szeliga wszedł w drugiej połowie meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała i zanotował asystę, po której Kornel Osyra umieścił piłkę w siatce.
Latal: Mieliśmy setki jeszcze przed czerwoną...
2015-04-26 15:04:00
Latal: Mieliśmy setki jeszcze przed czerwoną kartką!
- Już przed meczem zdawałem sobie sprawę z tego, że będzie to wymagające spotkanie, bo Podbeskidzie to drużyna grająca bardzo twardo i agresywnie. Ale sprostaliśmy temu! - powiedział Radoslav Latal podczas konferencji prasowej.
Ojrzyński: Zgromadziły się nad nami czarne...
2015-04-26 15:19:00
Ojrzyński: Zgromadziły się nad nami czarne chmury
Podczas pomeczowej konferencji po spotkaniu 29. Kolejki T-Mobile Ekstraklasy Piast Gliwice - Podbeskidzie Bielsko-Biała trener Podbeskidzia - Leszek Ojrzyński pogratulować gliwiczanom zwycięstwa i wytłumaczył przyczyny porażki jego podopiecznych.
Piast - Podbeskidzie 3-0. Wygrana w kapitalnym...
2015-04-26 14:50:00
Piast - Podbeskidzie 3-0. Wygrana w kapitalnym stylu!
Skuteczna gra, przekonująca wygrana, nieustępliwość i stuprocentowe zaangażowanie - tak wyglądał Piast Gliwice w konfrontacji z Podbeskidziem Bielsko-Biała! Trzy punkty zostały w Gliwicach!
Pniówek - Piast II 3-3. Skuteczna druga...
2015-04-26 10:07:00
Pniówek - Piast II 3-3. Skuteczna druga połowa dała tylko punkt
Rezerwy Piasta Gliwice wybrały się na kolejną ligową batalię do Pawłowic Śląskich. I mimo strzelonych trzech goli w drugiej połowie, Niebiesko-czerwoni do Gliwic wrócili z jednym punktem.